Vážení zákazníci

A/ Hodně mých zákazníků má na mě dotaz zda nevím o někom kdo by jim opravil komín.
Bohužel nevím. Tuto práci nechce nikdo dělat. Ano na stavbu komína nového se ještě někdo najde, ale na opravy se nikomu nechce. (kdyby jste o někom věděli dejte vědět, rád budu dotyčného řemeslníka doporučovat)

B/ Hodně mých zákazníků má na mě dotaz zda nevím o někom kdo by jim oplechoval komín.
Na to je skoro stejná odpověď . ALE !! Ale našel jsem www stránky kde vám požadované oplechování udělají na zakázku a domů zašlou. Pak již asi nebude problém sehnat kutila který by ono oplechování zamontoval. (Doopravdy to je už jednoduché). ZDE máte odkaz.

C/ Hodně mých zákazníků má na mě dotaz zda nevím o někom kdo by jim odborně poradil, jak správně vybrat, zamontovat či obezdít krbovou vložku. Ač já nemám rád krbové vložky (pouze osobní názor, kamna jsou kamna) tento druh spotřebiče je tady a hodně zákazníků ho prostě chce. Za dobu své praxe jsem vyděl už hodně těchto spotřebičů. A to jak dobře zapojených, tak i (píp píp) ! Rada zní, oslovte firmu která vám vše vysvětlí , co jak a proč, dá vám na výběr, zajistí vše od dodání - montáže - revize. Nebojte se zeptat. Nejhorší jsou rady typu, já ti dám číslo na "Pepu" ten už toho postavil. Nebo to si udělám sám na tom nic není. Ano teoreticky to nic není , ale ty co se v oboru nepohybují neznají nové věci a materiály a hlavně předpisy.
Pokud se přesto do montáže chcete pustit sami, nebo alespoň se chcete seznámit s problematikou a SPRÁVNÝM POSTUPEM , mám pro vás odkaz na stránky kde to mají popsané za 1*. ZDE máte odkaz